Путін

Російських чиновників перед зустрічами з Путіним змушують здавати аналіз калу – росЗМІ

Shutterstock

Путін боїться підхопити глисти?

У низці російських ЗМІ з’явилася новина про те, що російські чиновники, які мають зустрітися з Владіміром Путіним, зобов’язані здати аналіз калу. Як повідомляє "Дивогляд", спочатку ця інформація з’явилася у популярному Telegram-каналі Baza з посиланням на кілька джерел, знайомих з ситуацією.

Джерела розповіли, що аналіз калу потрібно здавати кілька разів на тиждень. Окрім того, перед зустріччю з російським диктатором чиновники повинні відсидіти на карантині.

Зазначається, що карантин вони проводять в одиночних номерах, куди не можна приносити алкоголь, цигарки, каву та ножі. Їжу доставляють до номера, а передачі від рідних заборонено. Baza зазначає, що у частини співробітників адміністрації через такий режим виникли проблеми в сім'ї.

Невідомо, чи ця інформація є правдивою. Але враховуючи параною Путіна, не можна виключати, що так і є.

Нагадаємо, під час зустрічей із президентом Франції Емманюелем Макроном і канцлером Німеччини Олафом Шольцом Путіна із співрозмовниками розділяв непристойно довгий стіл. Все тому, що європейські лідери відмовилися здавати ПЛР-тест на коронавірус.

Раніше також "Дивогляд" розповідав, що після початку пандемії COVID-19 Путін завів собі спеціальний дезінфікуючий тунель, через який проганяв всіх, з ким зустрічався.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ