Лікарі

Ефективність 100%: у США випробували новий препарат від раку

Shutterstock

"Таке відбувається вперше в історії лікування онкології"

У США випробували експериментальний препарат проти онкології, який виявився ефективним на 100%. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Науковці провели дослідження, під час якого в організмі всіх 12 учасників зафіксували зменшення ракових клітин до невизначеного рівня. Також у кожного з них спостерігалася ремісія без курсу хіміотерапії. 

"На мою думку, таке відбувається вперше в історії лікування раку", — розповів Луїс Діас-молодший – науковий співробітник онкологічного центру імені Слоуна Кеттерінга (MSK).

Упродовж 6 місяців учасники дослідження проходили курс лікування імунотерапією від раку товстої кишки. Саме після цього у них зафіксували ремісію. Таким чином вони позбулися потреби у хіміотерапії.

"Було неймовірно приємно бачити сльози щастя в пацієнтів у цьому дослідженні, коли вони розуміли, що лікування пройшло успішно", – розповідає онколог Андреа Черчек.

Варто також відмітити, що в жодного добровольця не спостерігалося побічних реакцій на препарат Достарлімаб, який дозволяє імунним клітинам в організмі розпізнавати ракові клітини.

Учені також заявили, що назвати цей препарат цілющим не можна, оскільки кожен п'ятий пацієнт, який приймає Достарлімаб та інші схожі препарати, страждає від алергічних реакцій. Вони можуть проявлятися у вигляді слабкості, болі при жуванні та ковтанні.

Відсутність побічних ефектів науковець Алан Венук може охарактеризувати тим, що "або в експерименті не брало участі достатньо людей, або цей вид раку просто інший".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені знайшли новий спосіб лікування раку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ