Лікар-онколог, діагноз, рак

У 40 разів ефективніший: вчені винайшли спосіб лікування раку на основі гімалайського гриба

Depositphotos

Онкологія вже тривалий час вважається одним з найнебезпечніших діагнозів. Вчені активно шукають лікарські препарати, що зможуть подолати рак. Однак, до цього часу результати були не дуже втішними.

"Дивогляд" із посиланням на Oxford Academic розповідає, що фахівці розповіли про новий метод хіміотерапії, який має високу ймовірність стати блискучим способом лікування онкології.

Вчені з Оксфордського університету у співтоваристві з лідерами галузі NuCana отримали новий вид хіміотерапії, який функціонує на основі молекули, вилученої з  гімалайського гриба.

Фахівці розповідають, що гімалайський гриб Cordyceps sinensis містить у собі кордицепсин. Цей природний аналог нуклеозиду активно використовують для створення препаратів проти раку. Його недоліком є те, що цей елемент дуже швидко розчиняється в крові, тому не може у повному обсязі вплинути на пухлину. 

Щоб доправити до ракових клітин якомога більше цієї речовини, вчені розробили нову технологію хіміотерапії. Щоб перевірити її ефективність було проведено клінічне дослідження, результати якого були приголомшливі. Цей метод хіміотерапії виявився у 40 разів потужнішим у боротьбі з серйозними пухлинами, ніж кордицепсин.

Щоб остаточно переконатися у його безпечності для подальшого використання, наразі проводяться експерименти за участю 28 пацієнтів, що мають пізні стадії раку. 

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали новий спосіб діагностики раку за видихом людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше