Доктор Євген Комаровський

"Кожен третій з вас помре": Комаровський назвав найстрашнішу хворобу для українців

5 канал

Лікар закликає владу негайно взятися за вирішення цієї проблеми

Відомий український лікар Євген Комаровський назвав найважливішу проблему у медицині, яку українська влада повинна вирішити негайно. Про це повідомляє "Дивогляд".

В ефірі "Україна 24" Комаровський заявив, що керівництво держави має активно посприяти тому, щоб онкохворі пацієнти отримали доступ о сильнодіючих знеболювальних препаратів.

"Звертаюся до вас, українці, повторюю вже 10-й раз: кожен третій з вас, хто мене чує, помре від раку. Ну, така блін статистика! І не кожному пощастить захворіти на рак легенів, який не болить. І от отримаєте метастази й будете кричати від болю, принижуватися, лежати в муках і випрошувати ампулу або таблетку наркотику. А ця тема не вирішена за 30 років незалежної країни", - заявив лікар.

Тому, за словами медика, президент, глави МОЗ, МВС, Мін’юсту повинні "вирішити це питання раз і назавжди".

"Тому що той факт, що в онкохворих проблеми з доступом до наркотиків... Тобто у підлітків немає таких проблем, вони за дзвіночком закладку отримають поруч зі школою, за 5 хвилин. А в людей похилого віку проблема, і вона невідкладна", - наголосив Комаровський.

Читайте також: Медики назвали основні симптоми одного з найпоширеніших видів раку

Зазначимо, на початок 2021 року на обліку в медичних установах України перебували 1 млн 187,6 тисячі пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Щороку фіксується понад 100 тисяч нових випадків захворювань.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада провалила голосування за легалізацію медичного канабісу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ