Квіти

На Сумщині учителі попросили не купувати квіти на перше вересня, а переказати гроші на лікування учениці

Shutterstock

Дівчина страждає від важкої онкологічної хвороби

На Сумщині вчителі загальноосвітньої школи попросили замість квітів на перше вересня перерахувати гроші на лікування онкохворої дитини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook школи.

13-річна дівчинка вже тривалий час страждає від важкого онкологічного захворювання. Лікарі діагностували їй первинну медіастинальну В-великоклітинну лімфому IV стадії, з інвазією легень та судин грудної порожнини. Щоб зберегти дитині життя, необхідно проведення операції. 

Вартість лікування дуже висока, тож батьки не мають змоги сплатити усе самостійно. Щоб допомогти їм, учителі школи №4, що у Шостці, долучилися до акції "Благодійність замість квітів", щоб врятувати свою ученицю. В рамках цієї акції педагоги закликали усіх батьків не дарувати їм букети на свято першого вересня, а пожертвувати гроші на операцію.

"У цьому році школа долучається до Всеукраїнської акції добра "Благодійність замість квітів". Дуже прошу допомогти фінансово на лікування від онкології учениці школи №8, 13-річній Софійці Гончаренко. Кошти на лікування можна передати через своїх класних керівників чи переказати на карту особисто", – повідомили на сторінці школи №4.

До акції приєдналися також школи №13 та №8.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Комаровський назвав найстрашнішу хворобу для українців.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше