Україна

Український прикордонник взяв у полон п'ятьох російських вояк без використання зброї

Shutterstock

Український захисник залишився з ворогом сам на сам

Український військовий-доброволець Сергій Юрчак самостійно взяв у полон п'ятьох росіян. Йому навіть не довелося використовувати при цьому зброю, повідомляє "Дивогляд".

Ще до лютого 2022 року Сергій Юрчак пішов на пенсію, але це не завадило йому стати на захист нашої держави з початком війни за власним рішенням. 

Військовий поділився, як одного разу помітив у лісі, неподалік позиції своєї бригади, військових. Він вирішив, що це ЗСУ і пішов до них знайомитися. Те, що він побачив, стало дещо несподіваним для чоловіка. 

"Вони всі сплять. Я там мат через мат, починаю сваритися, війна йде, а ви спите. А вони в "коконах" всі, спальних мішках. Починають знімати кокони, бачу білі пов’язки і вже російська форма. То в першу секунду в мене ледь сердечко не вискочило", – розповідає Сергій Юрчак.

Український захисник не розгубився, перебуваючи з ворогом сам на сам. Він направив на росіян автомат і почав кликати підмогу. Таким чином п'ятеро окупантів потрапили у полон без жодного пострілу. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ЗСУ ліквідували чергову порцію окупантів, а на росії показали зневагу до військових.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ