Достоєвський та інші: ЗСУ ліквідували чергову порцію окупантів, а на росії показали зневагу до військових – фото та подробиці

Один із засновників InformNapalm і грузинський журналіст Іраклі Комахідзе розповів про ворогів України, які були ліквідовані військовими останнім часом.

У вівторок, 20 вересня, у місті Коряжма (Архангельська область) ховають 21-річного достоєвського боріса, котрий при народженні був названий бебяков артем. ЗСУ ліквідували окупанта 7 вересня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Комахідзе.

Окупант цікавився пауерліфтингом і творами Михайла Достоєвського, на честь якого навіть змінив прізвище. 30 травня цього року він вирішив служити за контрактом і ступив на українську землю, на якій його життя добігло кінця.

21 вересня, у середу, у селі Чистогорський (Новокузнецький район, Кемеровська область) поховають 19-річного єгора єганова. У листопаді минулого року його викликали на термінову службу, у червні цього року він "приєднався до секти "Своїх не кидаємо", а 8 вересня останній раз був онлайн. 

Також стало відомо, що у російському Ростові-на-Дону в ніч на 18 вересня облили червоною фарбою білборд з "героєм спецоперації" азаматом нуркатовим. Судячи з усього, не всі місцеві розділяють ентузіазм щодо воєнних злочинів росіян на території України.

Білборд
Білборд
Фото: Irakli Komaxidze / Facebook

Окрім цього, українські захисники ліквідували учасника бойових дій у Чечні, Донбасі (2014-2015 роки), Сирії та повномасштабного вторгнення в Україну, ветерана мвс і депутата сая айдіса.

Згідно з інформацією журналіста, 5 вересня в Україні також знищили алексея аюшеєва. Після термінової та контрактної служби він здобув вищу освіту, завершив річні офіцерські курси та працював на авіазаводі Улан-Уде, після чого повернувся до військової служби, що стало фатальним рішенням.

Алексей Аюшеєв
Алексей Аюшеєв
Фото: Irakli Komaxidze / Facebook

Наостанок розповімо про ліквідацію "священника" з Татарстану, "отця" анатолія (григор'єва). У середині липня він разом із "добровольцями" прибув в Україні, а вже 9 вересня був ліквідований під час артобстрілу.

"Священник"
"Священник"
Фото: Irakli Komaxidze / Facebook

Раніше "Дивогляд" теж розповідав про ліквідованих рашистів, а також про те, як росія відправляє на війну "елітну Z-молодь".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше