Військовий рф

російський окупант заявив, що відбив рукою уламок "HIMARS"

Shutterstock

"Не зрозумію взагалі, як я вижив"

російський загарбник запевняв, що під час атаки українців він зміг відбити рукою уламок "HIMARS", передає "Дивогляд". 

окупант з впевненістю заявив російським пропагандистам, що українські військові випустили по базі російської армії 12 снарядів HIMARS. За його словами, в результаті цього постраждало 17 росіян, а йому вдалося вижити.

Більше того, окупант був настільки "сміливим", що не задумуючись відбив рукою уламок HIMARS, який летів у його бік. Він переконує, що чітко бачив частину від HIMARS, від якого його захистив УРАЛ з БК:

"Він вже на підльоті мене різанув. Виходить, якби нас не захистив УРАЛ з БК, мене б розірвало на шматки. Ну і траєкторія польоту – я присів, підняв руку, він біля шиї пройшов. Повністю перебито нерви, відірваний м'яз. Болі не відчуваю, нічого не відчуваю. Не зрозумію взагалі, як я вижив", – заявив фантазер з рф.

росіянин розповів, що забрав собі цей уламок, а згодом зробить з нього "оберіг" на пам'ять про те, як він "героїчно" зловив цей вигаданий уламок.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український прикордонник взяв у полон п'ятьох російських вояк без використання зброї.

Дивіться також відео 5 каналу:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ