Житель Харківщини з радісним обличчям отримав російський паспорт

Житель Харківщини з радісним обличчям отримав російський паспорт, а за три дні окупанти тікали з міста – фото і відео

РосЗМІ

Цікаво, після контрнаступу ЗСУ він так само радіє?

Мешканець міста Вовчанська, що на Харківщині, отримав паспорт громадянина рф і похизувався ним на камеру росЗМІ. За три дні після цього окупанти ганебно тікали з міста, повідомляє "Дивогляд".

Під час вручення російського паспорта, колаборант з Харківщини робив задоволений вираз обличчя на камеру і розповідав про "єдиний народ", "братські стосунки" і про те, як довго він чекав на цю мить.

За три дні після цього, коли ЗСУ феєрично розпочали свій контрнаступ і почали визволяти населені пункти один за одним, росіяни вирішили тікати. Цікаво, зараз харківчанин так само радіє? 

"Якщо бодай колись у вас закрадеться думка, типу — "от я невдаха", то згадайте ось цього дядька. Це Ніколай і він за три дні до звільнення Вовчанська (Харківщина) отримував російський паспорт і розповідав на камеру, як довго він чекав на цей щасливий момент. І вам стане легше – обіцяю", – йдеться у повідомленні журналіста Левка Стека.

А ось і відео з цього "святкового вручення":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії поховали фахівця ОПК №1, який збирався воювати проти українців.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ