повітряна кулька

У ростовській області ППО збило повітряну кульку

відкриті джерела

"Малорозмірний об'єкт, який вільно летів за вітром"

У Ростовській області, що на росії, система протиповітряної оборони продемонструвала свою "ефективність" і влучила у ціль, якою виявилася звичайна повітряна кулька, передає "Дивогляд".

Після кількох невдалих спроб захистити небо над аеродромом в Енгельсі, російська авіація зрештою продемонструвала свою "ефективну" роботу, влучивши у ціль в небі. Однак, судячи з опису місцевого губернатора Василя Голубєва, цим підозрілим "малорозмірним об'єктом у формі кулі, яка вільно летіла за вітром" стала звичайна повітряна кулька.

"Вчора близько 22 години працювала система ППО за сім кілометрів від населеного пункту Султан Сали у М’ясниківському районі. На висоті 2,5 км було виявлено малорозмірний об'єкт у формі кулі, яка вільно летіла за вітром. Було ухвалено рішення про його ліквідацію", – розповів Голубєв.

Губернатор намагався запевнити місцевих жителів, що жодної небезпеки для них немає, а зс рф легко впораються з "кулястими безпілотниками".

Дивіться також відео 5 каналу: "Мы не обоср@лись, нас разь*бали. От штатной роты человек 20 осталось" – перехоплення СБУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ