Лижник

Лижник вражаюче врятував сноубордиста, похованого живцем у снігу – відео

unsplash.com

"Горам байдуже, скільки у тебе вмінь чи досвіду"

Лижник Френсіс Зубер зняв на відео момент порятунку сноубордиста, заживо похованого у великій купі снігу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Це сталося на схилах гори Бейкер у штаті Вашингтон (США). Лижник помітив, що зі снігу стирчить щось яскраве, після чого усвідомив, що знайшов сноуборд із прикріпленими до нього чиїмись ногами.

Він запитав, чи все добре у цієї людини, але не почув відповіді. Потім Зубер почав розкопувати сніг, щоб дістатися до сноубордиста. На щастя, він дістався до обличчя постраждалого та прибрав сніг, щоб той міг дихати.

Після цього сноубордисту на ім'я Ян Стегер вдалося вдихнути повітря та він сказав: "Дякую". Після цього Френсіс взяв лопату та почав відкопувати Стегера.

"Я почав писати щось дуже довге про цей досвід, але я збережу це на інший раз і нехай відео говорить само за себе. Все, що я зараз скажу, це те, що горам байдуже, скільки у тебе вмінь чи досвіду. Їм навіть байдуже, чи ви та ваші партнери з лижниками робите все правильно. Пройдіть курс Avy 1 та пройдіть навчання, що робити, якщо опинилися в цій ситуації. Я вдячний, що знав достатньо, щоб виконати успішний порятунок. І завжди слідкуйте одне за одним там", – написав лижник попередження для інших відпочивальників.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у швейцарських Альпах знайшли тіло туриста, який зник безвісти 50 років тому.

Дивіться також відео 5 каналу: МИР. ВІЙНА. ЛАВРА. | Бумеранг Бандери. ПОВНИЙ випуск – 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ