Лайнер

"Це схоже на комічну вигадку": пенсіонер витратив величезну суму для подорожі на круїзі мрії, але вона пішла не за планом

Shutterstock

Турист обурено чекає на повернення свого багажу

У Великій Британії 72-річний чоловік придбав путівку на круїзний лайнер за 17,5 тисяч фунтів стерлінгів, але на половині маршруту повернувся додому через незначні проблеми зі здоров'ям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

4 березня лайнер причалив до острова Палаван (Філіппіни), коли стан Крістофера Чапела несподівано погіршився. Так, він звернувся до лікаря зі скаргами на нудоту та запаморочення.

Медик сказав пенсіонеру, що його не пустять на борт у такому стані. Також він відправив його на обстеження, яке показало, що у 72-річного легкий випадок теплового удару.

Крістофер Чапел
Крістофер Чапел
Фото: SWNS

Однак коли це стало відомо, то лайнер вже покинув порт. Через це Крістофер був вимушений повернутися до Великої Британії вже 7 квітня.

"Це схоже на комічну вигадку. Людина, яка відправила мене з корабля, навіть не оглянула мене і, мабуть, знала, що лікарняні тести займуть більше часу, ніж корабель буде в порту. Я продовжував казати медсестрам: мені потрібно повернутися на корабель. Але вони продовжували робити додаткові тести та запитувати про мої труднощі з диханням і болі в грудях, коли у мене не було жодного з цих симптомів", – поділився британець і додав, що тепер чекає на повернення свого багажу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина сходила на концерт і залишилася без рук та ніг.

Дивіться також відео 5 каналу: "БИДЛОКРАТІЯ" довела Україну до краху: історик Данило Яневський | Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ