Колізей

В Італії запроваджують штраф до €60 тис для туристів і місцевих жителів

Shutterstock

"Це завдає економічної шкоди"

В Італії влада запровадить штрафи до €60 тис. Чим це обумовлено і чого це стосуватиметься – розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Міністр культури Італії Дженнаро Санджуліано ухвалив закон, в якому передбачається штраф для порушників і вандалів, які завдають шкоди пам'ятникам або іншим культурним об'єктам. Усі кошти спрямовуватимуть на оплату усунення пошкоджень.

Відповідне рішення було ухвалено через часті випадки пошкодження культурних об'єктів, Зокрема, туристами або протестувальниками, що залишають різні графіті фарбою на пам'ятниках або інших культурних об'єктах.

"Напади на пам'ятники і художні об'єкти завдають економічної шкоди всім. Для їхнього очищення необхідне втручання вузькоспеціалізованого персоналу і використання дуже дорогих машин. Той, хто здійснює ці дії, повинен також взяти на себе фінансову відповідальність", – йдеться у заяві міністра Санджуліано.

Після нещодавнього акту вандалізму в Турині уряд виділив €40 тис на очищення фасаду Палаццо Мадама 15-го століття, який вважається об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що перша країна Євросоюзу заборонила використання ChatGPT.

Дивіться також відео 5 каналу: "ЩОСЬ ДИВНЕ ТВОРИТЬСЯ в РЕЛІГІЇ": що не так з КОРЕЦЬКИМ МОНАСТИРЕМ / Соломія Бобровська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ