Лі Даулінг

Це не зрада: чоловік через помилку на вечірці втратив дружину, дім і роботу

Pete Stonier / Stoke Sentine

Спершу його вигнала з дому дружина, а потім матір

У Великій Британії чоловік лише через одну помилку на вечірці втратив контроль над своїм життям і стикнувся з важкими наслідками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Одного разу Лі Даулінг відвідав вечірку, де йому запропонували крек-кокаїн і він погодився. Згодом у 44-річного чоловіка з'явилася залежність від наркотиків і він почав продавати речі зі свого дому, щоб знайти гроші на покриття своєї залежності.

Згодом він використав гроші, які були спільними з дружиною, а тому жінка покинула британця. Потім він переїхав до мами, але та теж його вигнала, бо він продавав її речі задля купівлі наркотиків.

На щастя, згодом його прийняли до притулку для безхатьків, Центру Макарі, який відкрив ексгравець "Манчестер Юнайтед" Лу Макарі. Він пробув там з 2019 до 2021 року.

Після цього Даулінг подав заявку на проживання в Nacro. Це асоціація, яка підтримує реабілітацію колишніх злочинців, а у 2023 році він здобув кваліфікацію перукаря.

Лі Даулінг
Лі Даулінг
Фото: Pete Stonier / Stoke Sentine

Тепер він стриже тих, хто мешкає у Центрі Макарі, а також працює касиром. На щастя, наркотикам немає місця у його житті вже впродовж двох років.

"Поворотним моментом стало те, що я отримав допомогу та дізнався про хворобу залежності. Я подивився, у чому була справжня проблема під час моєї залежності: це були не наркотики, справжня проблема була у мені. Допомога є, але ви повинні протягнути руку і прийняти цю допомогу. Для мене це був перший крок. Знати, що я можу звернутися і попросити людей про допомогу, знаючи, що є люди, які готові мені допомогти", – поділився Лі.

Також "Дивогляд" розповідав, яка країна офіційно має найбільше у світі споживання кокаїну на душу населення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ