Порошок білого кольору

Яка країна офіційно має найбільше у світі споживання кокаїну на душу населення

Shutterstock

"Світ зараз переживає тривалий сплеск як пропозиції, так і попиту на кокаїн"

Новий Всесвітній звіт про наркотики за 2023 рік від Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) показав, що Австралія та Нова Зеландія – кокаїнові "столиці" нашої планети. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт організації.

Минулого року саме у цих двох країнах було найбільше споживання кокаїну в світі. Згідно з оцінками, в Австралії споживають 5,5 тонн кокаїну на рік, що робить країну найбільшим споживачем цього наркотику на душу населення у світі.

"Світ зараз переживає тривалий сплеск як пропозиції, так і попиту на кокаїн, який зараз відчувається в усьому світі та, ймовірно, пришвидшить розвиток нових ринків. Хоча світовий ринок кокаїну продовжує зосереджуватися в Америці, Західній і Центральній Європі (з дуже високим рівнем поширеності також в Австралії), у відносному вираженні виглядає, що найшвидше зростання, хоча й на дуже низьких початкових рівнях, відбувається на ринках, що розвиваються, в Африці, Азії та Південно-Східній Європі", – йдеться у звіті.

Одночасно з цим споживання екстазі (MDMA) залишається "безумовно найвищим у світі" попри те, що вживання останнього зменшилося через локдауни та пандемію.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що біля узбережжя Південної Америки перехопили найбільший в історії вантаж наркотиків.

Дивіться також відео 5 каналу: Зірки Тік-Току БОЙОВІ КАБАНЧИКИ. Смугастики, яких врятували військові, звикають до екопарку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ