Адольф Гітлер

Померла остання людина, яка була у бункері з Гітлером: що про неї відомо та як вона ставилася до нацизму

5 канал / Машина часу

Її слова спростовують теорії конспірологів

У 94-річному віці померла Йоганна Руф, яка працювала на Адольфа Гітлера у 15 років та була з ним у бункері, коли той скоїв суїцид. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

За словами автора її мемуарів журналіста Віланда Гібеля, нині покійна була помічницею у бункері в Берліні, де Гітлер і німецькі чиновники знаходилися протягом останніх днів свого життя. Вона працювала з близько 30 іншими членами Союзу німецьких дівчат з 27 квітня 1945 року.

Йоганна одна з них, хто бачив шістьох дітей пропагандиста Йозефа Геббельса перед тим, як вони були вбиті їхніми батьками. Гібель стверджує, що інформація від Руф і тих, хто був у бункері з Гітлером, спростовує теорії конспірологів про те, що лідеру нацистської Німеччини вдалося вижити.

Журналіст спершу неоднозначно сприймав розповідь жінки, бо не "хотів сприяти нацистській пропаганді". Але він хотів зобразити історичні події такими, якими вони були насправді.

За словами Гібеля, Руф заперечувала нацизм та відмовлялася перекладати на когось іншого відповідальність за її роль та причетність до злочинного режиму.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у москві студента-історика заарештували за читання мемуарів нацистського офіцера, а книгу знищили.

Також ми писали про шокуючі теорії змов, які виявилися правдою.

Дивіться також відео 5 каналу: Зірки Тік-Току БОЙОВІ КАБАНЧИКИ. Смугастики, яких врятували військові, звикають до екопарку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ