В Австралії російський дипломат захопив ділянку, на якій заборонили зводити посольство рф

В Австралії російський дипломат захопив ділянку, на якій заборонили зводити посольство рф – фото

Фото theaustralian.com.au

росія оскаржуватиме рішення у Верховному суді Австралії

російський дипломат захопив у Канберрі (Австралія) земельну ділянку, на якій влада країни раніше заборонила зводити посольство рф, передає "Дивогляд" із посиланням на The Australian.

Громадянин російської федерації встановив на "окупованій" ділянці вагончик, в якому мешкає вже кілька днів. Австралійські правоохоронці регулярно спостерігають за чоловіком, але не мають права виселити його через так званий "дипломатичний імунітет".

Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз зазначив, що захоплення російським дипломатом земельної ділянки "не є загрозою для національної безпеки", особливо взимку, коли на вулиці достатньо холодна погода:

"Австралія відстоюватиме свої цінності, ми відстоюватимемо свою національну безпеку, і хлопець, який стоїть на холоді на траві в Канберрі, не є загрозою нашій національній безпеці", – сказав Албаніз.

Зі свого боку посольство росії в Австралії ніяк не коментує цю ситуацію. Водночас росіяни заявили, що мають намір звернутися до Верховного суду Австралії і оскаржити рішення про розірвання договору оренди ділянки для будівництва будівлі посольства росії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у російському підручнику назвали країни, що межують з рф, але забули про Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: Дрони під Москвою – ЗНОВУ. -4,000 русскіх танків! п*тін ниє через КОНТРНАСТУП. 483 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ