Школярі, школа

У російському підручнику назвали країни, що межують з рф, але забули про Україну – фото

Shutterstock

При цьому на мапі нашу державу розмістили без анексованого Криму

На росії зі шкільних підручників вилучили згадку про Україну, як державу, що межує з російською федерацією. Детальніше розповідає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

У підручнику з дисципліни "Навколишній світ" для учнів третього класу розглянули тему країн, що межують з російською федерацією. У переліку держав-сусідів росіяни пригадали балтійські країни, Польщу, яка має кордон із Калінінградською областю, а також Білорусь, Монголія, Казахстан, і держави на південному кордоні: Абхазія та Південна Осетія – території, які втратила Грузія після війни 2008 року.

При цьому про те, що Україна межує з рф не написали ані слова. Водночас, на мапі, яку показали у підручнику, наша держава розташована поруч із росією без анексованого росіянами Криму, але з Донецькою, Луганською, Херсонською та Запорізькою областями. 

мапа у російському підручнику
мапа у російському підручнику
Фото: РосЗМІ

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії вчитель історії розповідав школярці про красу в Стародавній Греції на прикладі своїх оголених фото.

Дивіться також відео 5 каналу: Запаси РАКЕТ в мОСКОВІЇ. ПІДРИВ "Кримського титану". Ядерний удар – Дмитро Снєгирьов докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ