Школяр

росіяни у Мелітополі змушують школярів писати листи російським воякам – міський голова Федоров

Shutterstock

Усі дії спрямовані на виховання російського "патріотизму" серед дітей

російська окупаційна влада, яка наразі перебуває у тимчасово захопленому Мелітополі, змушує школярів писати листи російським воякам, передає "Дивогляд".

З відповідною заявою виступив міський голова Мелітополя (Запорізька область) Іван Федоров, який стверджує, що у такий спосіб загарбники готуються до важливого державного свята "День захисника Вітчизни", який на росії відзначають 23 лютого.

окупанти сподіваються, що такі листи від дітей піднімають бойовий дух рашистської армії, а також виховують російський "патріотизм" серед дітей Мелітополя.

"Сьогодні російська пропаганда стосується насамперед наших дітей – тих, хто ходить до дитячих садків та шкіл. Якщо раніше росіяни змушували наших дітей вивчати радянські вірші та пісні, то до 23 лютого вони змусили їх написати листа солдату і принести з дому шкарпетки та спідню білизну, які вони начебто передаватимуть на фронт", – зазначив Федоров.

З часу окупації у місті було відкрито близько 10 молодіжних організацій, спрямованих на популяризацію "патріотичного виховання" дітей і підлітків. У разі відмови від вступу до цих організацій до дітей застосовують міри покарання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що скажена росіянка оголилася у літаку і покусала бортпровідників.

Дивіться також відео 5 каналу: ЯКІ МІЖНАРОДНІ КОМПАНІЇ ДОСІ ПРАЦЮЮТЬ НА рОСІЙСЬКОМУ РИНКУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ