Кім Деніколі

Була бабусею, а "стала" підлітком: жінка прокинулася та втратила спогади за останні 30 років

WAFB / YouTube

Вона сказала, що зараз президентом США є Рейган

56-річна бабуся із Луїзіани (США) звернулася до лікарів, бо прокинулася, не пам'ятаючи останні 30 років свого життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Кім Деніколі у 2018 році почала страждати від інтенсивного головного болю та помутніння зору, коли відвідувала групу з вивчення Біблії. Прокинувшись в лікарні, вона не впізнала родину та не знала про сучасні технології.

Діагноз – перехідна глобальна амнезія, але причина залишається невідомою. Жінка на питання медиків відповіла, що надворі 1980 рік, і наголосила, що президент – не Трамп, а Рейган.

На жаль, за 5 років спогади не повернулися. Лікарі сумніваються, що американка зможе повернути пам'ять.

Після цього інциденту Кім ознайомилася з нотатками у своєму щоденнику, намагаючись згадати своє життя, але стверджує, що це нагадало їй ознайомлення з історією іншої людини. Вона змогла відродити кохання до свого чоловіка, а за тим, як змінювалися її діти, спостерігала завдяки історіям і фото.

Попри це, Кім Деніколі продовжує жити, люблячи родину і відзначаючи позитивні моменти. Вона наголошує, що, можливо, втратила спогади, але готова творити нові.

Раніше "Дивогляд" писав, що жінка розповіла про реінкарнацію малолітньої доньки, яка пам'ятає своє минуле життя та смерть.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ