Пам'ятає своє минуле життя та смерть: жінка розповіла про реінкарнацію малолітньої доньки – відео

Дівчинка у подробицях пам'ятає свою попередню сім'ю

Користувачка мережі зі США на ім'я Ешлі поділилася моторошною історією з життя. Її дев'ятирічна донька розповіла про своє минули життя, смерть і реінкарнацію, передає "Дивогляд".

Дівчинка заявила, що вона – реінкарнація і лише "прикидається справжньою дочкою" Ешлі. Вперше дівчинка заявила про реінкарнацію, коли їй було п'ять років:

"Давай вдамо, що ти моя справжня мама. Ти моя нова мама, моя справжня мама померла давним-давно, а потім я повернулася, і тепер ти моя нова мама", – сказала дівчинка.

Тоді Ешлі розпитала доньку, чи пам'ятає вона свою "попередню сім'ю". Тоді дитина поділилася з нею подробицями:

"Вона сказала: "Мого батька звали Самуель, ім'я моєї мами я не пам'ятаю, але воно закінчується якось, можливо, Христина, Валентина". Вона сказала, що загинула 1942 року в автокатастрофі", – поділилася користувачка у своєму TikTok.

"Ми повертали ліворуч, і я всю дорогу сиділа з пасажирського боку". У неї були брат і сестра, і вони сиділи посередині. Вони повернули, але не побачили машину, що наближається, машина врізалася їй в бік і вбила її і її маму, тому що за кермом був її батько", – цитує Ешлі свою доньку.

Жінка не повірила цим словам і ставила доньці одні й ті ж самі питання впродовж трьох років, щоб спіймати дівчинку на брехні. Коли ж малечі виповнилося 8 років Ешлі знову запитала її про "минуле життя", на що донька відповіла наступне:

"Так, я щось пам'ятаю, все ще трохи нечітко, але я пам'ятаю. Я загинула 1942 року в автокатастрофі. Ми повертали, і машина врізалася мені в бік, і я померла, і моя мама померла, але мій тато, брат і сестра залишилися живими", – сказала дівчинка.

Тоді Ешлі запитала, чому ж її донька у тій ситуації не пристебнула ремені безпеки? На це дівчинка відповіла: "Тоді не було ременів безпеки!". У цей момент у Ешлі зникли будь-які сумніви і вона повірила, що її дочка дійсно реінкарнувалася.

@2kidsmamadrama

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у майбутньому людина продовжуватиме "жити" після своєї смерті.

Дивіться також відео 5 каналу: Одессит аргументами депутинизировал казарму оккупантов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше