Прибульці

Депутат рф звинуватив рептилоїдів у планетарній антиросійській змові

Shutterstock

"Візуально таку тварюку від людей не відрізнити, але гени на 99% відрізняються"

Депутат держдуми рф ігорь ананських разом з іншими російськими діячами стверджує, що рептилоїди разом з країнами Заходу залучені до світової змови з метою знищення "російського населення". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Ця теза зустрічається у "науковій" статті, опублікованій у виданні, яке акредитовано в російському індексі наукового цитування. Її авторами стали депутат держдуми ігорь ананських, доктор юридичних наук микола літвінов, головний науковий співробітник Юридичного інституту в петербурзі михайло сальніков, генерал-лейтенант ФСБ іван міронов і директор санаторію ілля харін.

Всі ці "діячі" посилаються на популярну конспірологічну теорію про рептилоїдів (рептоїдів) та планетарну антиросійську змову.

"Людиноподібні біороботи з'явилися десятки тисяч років тому із пороху земного та за допомогою космічних генних технологій поширюють війну, вбивства, революції, педофілію, людожерство, наркоманію, а в перспективі планують знищити Землю. Візуально таку тварюку від людей не відрізнити, але гени на 99% відрізняються", – йдеться у статті.

На думку російських діячів, прибульці борються за владу на Землі, для чого їм "треба знищити російське населення росії".

Задля уникнення цього "науковці" закликають уряд звернути більше уваги на інтимне життя росіян. За їхніми словами, Бог живе у жіночій матці, а генам жінок загрожує небезпека – шкодить секс з іноземцями, особливо "з неграми".

"Таємні структури Заходу сформулювали завдання зруйнувати ореол таємничості російської Жінки", – йдеться у статті.

За словами депутата ананських, він направить ініціативи з цього тексту до держдуми.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у путіна стурбовані загрозою поширення ельфійської мови.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ