Людина у місці позбавлення волі

Чоловік потрапив до в'язниці за вихваляння Північної Кореї у віршах

Shutterstock

Раніше його вже карали за скоєння аналогічного злочину

68-річний мешканець Південної Кореї був засуджений судом до 14-місячного перебування у в'язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у вірші. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC і Korea Herald.

У 2016 році цей поет Лі Юн Соп підтримував об'єднання двох країн в єдине ціле. Він вважав, що за допомогою соціалістичної системи люди об'єдналися би та отримали безкоштовне житло, охорону здоров'я та освіту.

Також чоловік казав, що об'єднання двох країн зменшило б кількість самогубств та заборгованість серед населення.

Лі Юн Соп переміг на поетичному конкурсі на Півночі в листопаді 2016 року. Однак південнокорейський суд засудив 68-річного чоловіка за законом про національну безпеку, який забороняє публічне вихваляння Північної Кореї.

У судовому рішенні йдеться, що Соп генерував і поширював значну кількість пропаганди, яка прославляла та вихваляла диктаторський режим.

Цікаво, що раніше Лі вже відбув 10 місяців за скоєння аналогічного злочину. Так, у 2013 році у соцмережах він вихваляв армію Північної Кореї, а у наступні роки займався розміщенням антидержавного контенту в південнокорейських блогах і веб-сайтах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США застосують експериментальну смертну кару до засудженого, який вижив після смертельної ін'єкції.

Дивіться також відео 5 каналу: Фільм "ФЕЛІКС" про аеророзвідника! Мріяв знімати кіно, але поклав життя за майбутню перемогу!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ