Знак питання

Не пов'язане з війною: словник Вебстера обрав слово 2023 року

Shutterstock

Цього року це слово набувало особливої популярності після заяв Ілона Маска та Тейлор Свіфт

Укладачі американського словника Merriam Webster розповіли про головне слово 2023 року – ним виявилося слово "автентичний" (authentic). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Merriam Webster.

Кількість пошукових запитів цього слова у словнику цього року зросла. Це обумовлено впливом дискусій щодо штучного інтелекту, оскільки через нього "розмивається межа" між "справжнім" та "фальшивим".

У "автентичного" є кілька значень, а саме:

  • нефальшивий та неімітований;
  • справжній, фактичний;
  • вірний власній особистості, духу чи характеру.

За словами укладачів словника, автентичність часто пов'язують з ідентичністю національною чи особистою. Також вони вважають, що автентичність є тим явищем, до якого у соцмережах прагнуть великі компанії, впливові діячі та зірки.

Наприклад, світові видання почали цитувати американського мільярдера Ілона Маска, бо той закликав людей бути більш "автентичними" в соцмережах. Однак найбільше матеріалів у медіа із заголовками, де було слово "автентичний", з'явилося після того, як співачка Тейлор Свіфт заявила, що шукає свої "автентичний голос" і "автентичне Я".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Кембриджський словник назвав слово 2023 року.

Дивіться також відео 5 каналу: Фільм "ФЕЛІКС" про аеророзвідника! Мріяв знімати кіно, але поклав життя за майбутню перемогу!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ