Шоколадний кекс

Вчителька годувала учнів кексами зі спермою свого чоловіка

Shutterstock

Також під час огляду будинку пари слідчі знайшли світлини з оголеними дітьми

У США вчителька пригощала своїх учнів солодкою випічкою зі спермою її чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Інцидент відбувся у штаті Луїзіана. Педагог на ім'я Синтія Перкінс свідомо годувала своїх учнів кексами, що містили у своєму складі сперму її чоловіка Денніса Перкінса – заступника шерифа округу Лівінгстон.

Подружжя заарештували ще у 2019 році з підозрою у сексуальному насильстві над неповнолітніми, створенні дитячої порнографії тощо. 

Правоохоронці розглянули понад 150 епізодів щодо цієї справи. В одному з них йдеться про те, що жінка годувала своїх учнів кексами зі спермою.

Також під час огляду будинку пари слідчі знайшли світлини з оголеними дітьми. Синтія Перкінс зізналася, що весь цей час чоловік маніпулював нею та примушував до злочинів щодо дітей.

Під час судового засідання жінка відмовилася від апеляції та погодилася свідчити проти свого чоловіка, з яким розлучилася після арешту. Незважаючи на це, Синтія отримала покарання у вигляді 41 року ув'язнення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Волині підлітки засунули собі в уретру десятки магнітів для приємних відчуттів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ