Згвалтування, ілюстративне фото

У Києві чоловік зґвалтував свою малолітню доньку – йому загрожує покарання

відкриті джерела

Чоловік почав чіплятися до дівчини, а згодом, погрожуючи використати пістолет та ніж, змусив її роздягнутися та вступити з ним у статевий акт

У Києві 38-річного чоловіка звинувачують у зґвалтуванні своєї неповнолітньої доньки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Інцидент відбувся у суботу, 2 жовтня. За попередньою інформацією чоловік запросив свою 14-річну доньку до себе в гості подивитися кіно. З її матір'ю вони розлучені вже кілька років. 

Перебуваючи сам-на-сам з дитиною, чоловік почав чіплятися до неї, а згодом, погрожуючи використати пістолет та ніж, змусив дівчину роздягнутися та вступити з ним у статевий акт:

"Перебуваючи у квартирі, чоловік, демонструючи та погрожуючи застосувати предмети, зовні схожі на ніж та пістолет, примусив неповнолітню доньку вступити з ним у статеві відносини, таким чином зґвалтував її", – йдеться в повідомленні прокуратури.

Суд висунув чоловікові звинувачення за ч. 3 ст. 152 КК України. Йому загрожує покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі чоловік душив дівчину батогом для худоби та казав, що вона його донька.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ