Zoom

Онлайн-зустріч італійського сенату "урізноманітнив" порно-ролик

Shutterstock

Такий вчинок викликав обурення в учасників конференції

Онлайн-зустрічі стали найзручнішим форматом спілкування у період пандемії коронавірусу. Однак, разом із цим з'являються різноманітні курйозні випадки. "Дивогляд" із посиланням на Kotaku ділиться з вами історією, коли трансляцію несподівано перервав порнографічний відеоролик.

Курйозний випадок трапився під час онлайн-конференції сенату Італії в Zoom, яка була присвячена "питанню прозорості у державному управлінні". Один з учасників увімкнув демонстрацію екрану свого комп'ютера і показав шокуюче відео – оголених героїв з гри Final Fantasy 7.

Це сталося якраз у той момент, коли зі своєю промовою зібрався виступати Джорджіо Парізі – лауреат Нобелівської премії з фізики. Саме у цю мить на екрані з'явилася оголена Тіфа Локхарт.

Такий вчинок викликав обурення в учасників онлайн-конференції. Зокрема, й організаторів зустрічі та представників партії "Рух п'яти зірок". Вони намагалися перекричати стогони, однак невдало.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про ще один курйозний випадок із порнографією. Повідомлялося, що у США замість прогнозу погоди показали порно по телебаченню.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ