Пропозиція руки та серця

У Китаї наречена не могла пересуватися на весіллі, бо надягла 60 кг золота – фото

Shutterstock

Дівчина сподівалася, що завдяки цьому стане щасливою, але замість цього отримала біль у спині та співчутливі погляди гостей

У Китаї наречена вирішила одягти на весілля 60 кг золотих прикрас, через які вона змогла ходити лише за допомогою інших людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Times of India.

Це сталося у провінції Хубей, де місцеве населення вважає, що золото символізує успіх і процвітання, а також відганяє злих духів та усілякі нещастя. Саме тому наречена одягла на своє весілля прикраси із золота, які важили понад 60 кг.

Вона отримала прикраси у подарунок від майбутнього чоловіка та його родичів. Переважно йдеться про величезні золоті намиста та браслети.

Народне повір'я говорить, що завдяки цьому дівчина мала отримати щастя, але замість цього вона зіткнулася з болем у спині, співчутливими поглядами гостей і труднощами у пересування. На щастя, їй допомагали ходити наречений і родичі.

Наречена у Китаї
Наречена у Китаї
Фото: Times of India

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що невдалий жарт нареченого ледь не зіпсував весілля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ