Автіка бюро ритуальних послуг

"Ти – не ти, коли голодний": працівники ритуального бюро пообідали в автівці, де стояла труна з мерцем

The Sun

Очевидиця навіть зробила світлину цього випадку та потрапила до скандалу з власниками бюро

У Британії працівники бюро ритуальних послуг заїхали на ланч в МакДональдс, поки у цей час в автівці стояла вже прикрашена труна з тілом мерця всередині. Про це пише The Sun.

Про інцидент дізналися завдяки мешканці графства Кент Деборі Карлайл. Жінка виклала у мережу світлини двох працівників та спецмашини – на капоті автівки стояв пакет з логотипом закладу, а позаду на фото можна побачити труну, прикрашену квітами. 

За словами жінки, працівники бюро обідали протягом пів години просто у машині. У цей час всі очевидці, які проходили повз, стояли "з відкритими ротами, оскільки не могли повірити в побачене". 

У мережі здійнявся скандал між власниками ритуального бюро та авторкою фото. У ритуальній службі зазначають, що один з працівників був хворий на цукровий діабет, а син померлої жінки дозволив співробітнику пообідати до того, як служба доставить йому труну. Водночас очевидиця не повірила словам захисту щодо хвороби працівника.

Раніше у Британії лікарів вдягли у сміттєві пакети для захисту від COVID-19. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ