Цукерки із лакриці

У США чоловік помер, бо переїв цукерок

Shutterstock

Дитячі жахастики набули реальних обрисів

В американському штаті Массачусетс чоловік помер, бо занадто захоплювався цукерками із лакриці. Про це повідомляє BBC News.

Відомо, що 54-річний чоловік працював будівельником. Щодня він з’їдав приблизно по півтора пакетика ласощів із чорної лакриці.

Одного дня, коли американець був у ресторані швидкого харчування, у нього раптово зупинилося серце. Хоча до цього жодних тривожних симптомів не спостерігалося.

Цей випадок вже описали у Медичному журналі Нової Англії. Лікарі повідомили, що в смерті винна гліциризинова кислота. За словами доктора Елезара Р. Едельмана, дослідження засвідчили, що ця кислота, яка є активним інгредієнтом лакриці, може спричиняти "гіпертонію, гіпокаліємію, метаболічний алкалоз, фатальні аритмії і ниркову недостатність". Все це спостерігалося у цього пацієнта.

Цукерки із лакриці
Цукерки із лакриці
Фото: Shutterstock

Повідомляється також, що чоловік почав їсти цукерки із лакриці незадовго до смерті. До цього він їв фруктові цукерки. Лікарі впевнені, що саме лакриця стала причиною різкого зниження рівня калію у крові (гіпокаліємії), що й стало однією із причин раптової смерті.

Раніше ми писали про 10 корисних та смачних десертів, які не зашкодять фігурі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ