Лосось

Коронавірус може передаватися через їжу – дослідження

gastronom.ru

У деяких випадках вірус може залишатися живим до 8 днів

Учені з Південно-Китайського сільськогосподарського університету і Академії сільськогосподарських наук у Гуандуні провели дослідження, в результаті якого виявили, що вірус SARS-CoV-2 може тривалий час залишатися живим на деяких продуктах. Статті була опублікована в депозиторії препринтів biorxiv.org.

Виявилося, що на шкірі лосося коронавірус може виживати до 8 днів при температурі 4°C. Саме за такої температури рибу транспортують від постачальника до замовників.

Дослідники зазначають, що сама риба не заражена вірусом і її вживання не є небезпечним. Однак ризик передачі COVID-19 при контакті із нею все ж можливий. Найефективнішим способом захисту від передачі вірусу у такій формі буде часте миття рук, підтримка особистої гігієни і ретельна обробка їжі перед вживанням.

Дослідження поки не пройшло рецензування, але у разі його підтвердження в різних країнах можуть ввести додаткові заходи захисту для людей, який працюють зі свіжою рибою. У самому Китаї імпорт лосося із інших країн припинили ще на початку карантину, оскільки там вже тоді підозрювали, що риба може бути джерелом поширення інфекції.

Раніше стало відомо, що вчені знайшли взаємозв'язок між особливістю національної дієти і смертністю від коронавірусу у різних країнах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ