Кадр із фільму

Брудний підгузок та інше: фільм про путіна був представлений на Каннському кінофестивалі – трейлер

Скріншот із соцмереж

Режисер у своїй стрічці показав 60 років життя російського диктатора

Зараз у Каннах триває щорічний міжнародний кінофестиваль, де серед оголошених у квітні учасників є польський режисер Патрик Вега з фільмом "Путін". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Режисер у своїй стрічці показав 60 років життя російського диктатора. У фільмі висвітлено різні події з його життя, включаючи дитинство, шлях до президентства, а також початок війни в Україні.

Для створення фільму та образу путіна режисер скористався комп'ютерною графікою та штучним інтелектом. Технологія не використовує реальні фото, а створює віртуальних акторів.

У трейлері фільму показано путіна в брудному підгузку, його протистояння з Борисом Єльциним та особисте життя. Вега зазначив, що путін у фільмі все ж помре, і це буде хеппі енд.

Режисер підкреслив, що "Путін" – це не просто фільм, а спроба зрозуміти мотиви та дії однієї з найзагадковіших фігур сучасної політики. Метою цього проєкту є надання глядачам знань задля зменшення "повсюдного страху і невпевненості, які визначають наш час".

Цей фільм – це перший міжнародний проєкт Патріка Веги. Стрічка буде показана в кінотеатрах США, Канади, європейських країн та Азії, а прем'єра запланована 26 вересня.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Шон Пенн відверто розповів, що зробив би під час зустрічі з путіним, а також висловився про українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ