Олександр Габишев

На рф вбили собаку шамана, який виступав проти путіна

Фото з відкритих джерел

Для цього використали отруту для щурів

У Якутії (рф) було зафіксовано випадок отруєння собаки шамана Олександра Габишева, який висловлював свої погляди шляхом "вигнання" диктатора владіміра путіна за допомогою чаклунства. Про це повідомляє "Дивогляд".

Інформацію про отруєння собаки отрутою для щурів надав блогер Сергій Тихий, який був відповідальний за догляд за твариною. За його словами, собаку знайшли в крові 9 травня, після чого він відвіз її до ветеринарної клініки, а вже ввечері цього ж дня тварина померла.

Сергій Тихий переконаний, що собака не могла отруїтися під час прогулянки та не мала можливості щось з'їсти на вулиці.

Зараз шаман Габишев очікує на судове засідання з приводу зміни виду примусового лікування. За попередніми даними, Габишева помістили до Якутського психоневрологічного диспансеру у травні 2020 року, а з того часу суд кілька разів продовжував термін його примусового лікування.

Адвокат шамана Олексій Прянішніков заявив, що не може виключити можливість того, що собаку спеціально отруїли з метою психологічного тиску на Олександра Габишева під час судового процесу. Він також додав, що не планує повідомляти свого клієнта про отруєння його собаки, щоб це не вплинуло на його емоційний стан під час суду.

Олександр Габишев перебуває під вартою з 2019 року. Тоді він вирушив у великий піший марш з Якутська до москви з метою "вигнати" путіна з посади. Amnesty International визнало Габишева в'язнем совісті.

Раніше "Дивогляд" повідомляв про те, скільки росіян не можуть пояснити, яких цілей досяг путін, воюючи проти України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ