"Мене знудило": моторошна історія про путіна, який полював з Берлусконі

zn.ua

Цією історією поділився колишній сенатор від партії Берлусконі

У 2013 році диктатор владімір путін шокував колишнього італійського прем'єр-міністра Сильвіо Берлусконі під час спільного полювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Corriere della Sera.

Цією історією поділився колишній сенатор від партії Берлусконі "Вперед, Італія!" Фабріціо Чікітто, який підкреслив, що саме Берлусконі передав йому цю історію особисто. Під час спільної прогулянки політик зауважив, що до того часу він ніколи не тримав зброї в руках, але путін настоював і надав йому рушницю.

"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох оленів і показав мені, щоб я вибрав  одного: "Це твій. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що навіть, якби я помер, я б не стріляв. Тоді він застрелив їх обох", – переповів слова Берлусконі Чікітто.

Після цього путін з усмішкою звернувся до Берлусконі й сказав: "Сьогодні я пропоную тобі особливий обід". Після цього він взяв ніж та пішов до загиблих тварин.

"Він четвертував тварину і вирізав її серце. Потім він взяв тацю, дав її мені і поклав зверху шматок закривавленого м’яса зі словами: "Це буде виняткова страва". Я пішов за дерево і мене знудило", – переказав Чікітто слова покійного Берлусконі.

Чікітто додав, що Берлусконі завершив розповідь припущенням, що поведінка путіна могла бути простою звичкою для мисливця.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Шон Пенн відверто розповів, що зробив би під час зустрічі з путіним, а також висловився про українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ