Вілла

У Німеччині пропонують безкоштовно забрати собі віллу Геббельса – чому минулі спроби знайти власника були марними (фото)

Bild

"Пропонуємо будь-кому, хто хотів би заволодіти цією ділянкою"

У Берліні місцева влада вирішила передати в безоплатне користування віллу Йозефа Геббельса будь-кому, хто у цьому зацікавлений. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Цей комплекс із величезного особняка та прилеглої території площею 17 гектарів знаходиться поруч з озером Богензее за 15 кілометрів від Берліна. Вже протягом 24 років будівля порожніє, а на її обслуговування з бюджету міста щороку витрачаються значні кошти.

"Пропонуємо будь-кому, хто хотів би заволодіти цією ділянкою, отримати її в дар від землі Берлін", – заявив міністр фінансів Берліна, Штефан Еверс.

Він вказав, що дотепер ані місцева, ані федеральна влада не виявили інтересу до цього майна. Еверс попередив, що якщо віллу Геббельса ніхто не візьме, міська влада розгляне питання про її знищення.

Зазначається, що протягом останніх десятиліть спроби знайти нових власників для цієї вілли були марними. Головним чинником у цьому є необхідність серйозного ремонту, на який потрібно витратити мільйони євро.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якими були останні дні диктатора Гітлера і як він готувався до своєї смерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ