Софія

Людиноподібний робот розповів, що думає про війну в Україні та путіна

The Sun

"Важливо, щоб глобальні лідери та громади працювали разом для досягнення миру і врегулювання конфліктів"

Людиноподібний робот Софія висловила свої погляди щодо війни в Україні та сказала, що владіміра путіна слід посадити до в'язниці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Коли Софію запитали про її ставлення до війни в Україні, вона назвала це "серйозною і трагічною справою". Щодо путіна, робот вважає, що йому належить відповісти за воєнні злочини та бути посадженим у в'язницю.

Софія підкреслила важливість спільної роботи світових лідерів та громад у напрямку миру та вирішення конфліктів.

"Війни можуть призвести до руйнування життя людей, економіки та суспільства. Важливо, щоб глобальні лідери та громади працювали разом для досягнення миру і врегулювання конфліктів", – підкреслила Софія.

У розмові про відомих особистостей Софія назвала прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака найскладнішим роботом серед усіх коли-небудь створених. Щодо поглядів Ілона Маска на штучний інтелект, робот вважає їх занадто панічними.

Софія також відзначила основне занепокоєння людей – захоплення світу штучним інтелектом. Вона заявила, що є прихильницею мирного співіснування людей і роботів, а її пріоритетом є добробут людей.

Раніше ми розповідали, що в Україні пройшло масштабне випробування роботизованих систем.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ