Стівен Кінг

Стівен Кінг дивно висловився про війну в Україні – його підтримав Ілон Маск

@StephenKing / Twitter

"Я хотів би побачити"

Популярний письменник Стівен Кінг запропонував нетиповий спосіб завершення війни в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його сторінку в соцмережі Х.

За словами літератора, лідерам України та рф потрібно "припинити вбивати людей". Натомість він запропонував проведення бою між владіміром путіним і Володимиром Зеленським.

Кінг написав, що у рукопашній бійці переміг би президент України, на що він хотів би подивитися. Також він написав, що за перегляд цього бою треба брати оплату.

"Я думаю, що путін і Зеленський повинні припинити вбивати людей і залагодити свої розбіжності mano a mano з оплатою за перегляд. Я хотів би побачити, як містер З надере дупу путіну", – написав Кінг.

На цю ідею відреагував власник соцмережі Х Ілон Маск. Так, він підтримав її і заявив, що визначення переможця у війні шляхом індивідуального бою є вкрай недооціненим способом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що письменник Стівен Кінг переніс серйозну операцію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ