Ангеліна Усанова

Українка перемогла на найвідомішому конкурсі краси на Близькому Сході – фото

usanova.life / Instagram

Громадянка України отримала корону та статуетку, як символи перемоги та краси

"Міс Всесвіт Україна 2023" Ангеліна Усанова перемогла на престижному конкурсі краси "Miss Eco International 2024" у Єгипті, який пройшов 28 квітня. Про це повідомляє "Дивогляд".

Ангеліна Усанова відома, як переможниця міжнародного конкурсу краси "Міс Всесвіт – 2023" у Сальвадорі минулого року. Там її також визнали найкращою в національному костюмі та нагородили за розум, інтелект та активну громадську позицію нагородою "Голос змін".

На своїй сторінці в Instagram Ангеліна поділилася кадрами з церемонії нагородження. Вона отримала корону та статуетку, як символи перемоги та краси. Також тепер вона очолить ініціативи ООН з питань екології та стане активною учасницею програм, спрямованих на захист довкілля та збереження планети.

"Miss Eco International" вважається одним з найпопулярніших та найпрестижніших конкурсів краси на Близькому Сході. Його головною метою є виявлення красуні, яка стане голосом екотуризму та природоохоронних ініціатив. У конкурсі беруть участь представниці з 85 країн, покликані просувати гасло "Краса заради мети: довкілля".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ангеліна Усанова вразила суддів Miss Eco International 2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ