Ангеліна Усанова

Сукня "Міс Всесвіт Україна 2023" вразила суддів Miss Eco International 2024 – фото й відео

usanova.life / Instagram

Українка, зокрема, привернула увагу до проблеми вигорілих територій в Україні, які постраждали від російських обстрілів

"Міс Всесвіт Україна 2023" Ангеліна Усанова представила Україну на конкурсі краси "Miss Eco International 2024", який провели у Єгипті. Про це повідомляє "Дивогляд".

Комплект "Світ у вогні", що належав дівчині, зачарував журі своїм глибоким змістом та вишуканістю. Участь Ангеліни Усанової дозволила їй увійти до трійки переможців у категорії "Найкраща ЕКО сукня".

Головною метою події є популяризація турботи про навколишнє середовище. Українка вирішила звернути увагу на проблему лісових пожеж та загибелі природи на Землі через свій образ.

Вбрання було ретельно пророблене, а аксесуари доповнили сукню ідеально, створюючи злагоджений образ. Колірна гама включала в себе відтінки чорного, помаранчевого та червоного.

Крім того, Ангеліна Усанова також привернула увагу до проблеми вигорілих територій в Україні, які постраждали від російських обстрілів.

"2 місце у номінації "Найкраща ЕКО сукня" посіла сукня "Wildfires", яка розкриває тему лісових пожеж по всьому світу, а також вигорілих територій в Україні через війну", – зазначила Усанова у своєму Instagram.

Варто відзначити, що для створення цього образу були використані тільки екологічно чисті матеріали. Це також підкреслило важливість повторного використання перероблених ресурсів.

Крім того, стало відомо, що Ангеліна Усанова буде представляти ООН, як Посол доброї волі з питань екології та охорони навколишнього середовища.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній учасник "Майстер Шеф" Міцкевич показав пікантне фото з Олею Поляковою у ліжку та зізнався їй у коханні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ