Telegram

Telegram відновив роботу заблокованих ботів з протидії російській агресії

Shutterstock

Про блокування ботів нещодавно повідомило Головне управління розвідки Міноборони України

Зранку 29 квітня месенджер Telegram відновив роботу низки нещодавно заблокованих офіційних ботів, які протидіяли агресії російських окупантів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр стратегічних комунікацій і інформаційної безпеки.

"Офіційні українські боти, що допомагають у боротьбі з агресією рф, відновили роботу. Йдеться про боти Головного управління розвідки та Служби безпеки, а також про бот Мінцифри "єВорог", – йдеться у заяві.

Про блокування нещодавно повідомило Головне управління розвідки Міноборони України. Там заявили, що боти заблокували необґрунтовано, всупереч правилам та заявам, публічно декларованим керівництвом платформи Telegram. Детальніше про це можна дізнатися тут.

Розвідка також попередила, що окупанти створюють боти, які мають схожі назви. Користувачів закликали не передавати їм жодні персональні дані.

Відомо, що окрім "Головного бота розвідки" ГУР, в Telegram також без повідомлення заблокували боти "єВорог", офіційні боти Служби безпеки України, Мінцифри, бот-координатор півдня України та бот ППО для відстеження руху БПЛА Shahed.

Раніше ми розповідали, що нардеп пояснив, за якої умови можливе блокування Telegram в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ