Хідео Кодзіма

"Ці слова я не можу забути": відомий геймдизайнер Кодзіма відреагував на фільм "20 днів у Маріуполі"

hideo_kojima / Instagram

За словами знаменитості, фільм кидає виклик справжньому значенню журналістики та природі війни

Відомий геймдизайнер Хідео Кодзіма висловив своє враження від документального фільму "20 днів у Маріуполі". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його сторінку в соцмережі Х.

За словами Кодзіми, попри новини про нові війни, землетруси та катастрофи, треба пам'ятати, що "війна в Україні досі триває".

"Цей документальний фільм показує відчай протягом 20-денного періоду, від моменту вторгнення росії в Україну до евакуації з Маріуполя. Відрізаний від зовнішнього світу без телефонів чи Інтернету, він зображує реальність "нескінченної війни", що розгортається всередині. Фільм кидає виклик справжньому значенню журналістики та природі війни тим із нас, хто не помічає лавини фейкових новин у соціальних мережах. "Війни не починаються з вибухів; вони починаються з тиші". Ці слова, тихо сказані репортером на початку фільму, я не можу забути", – додав геймдизайнер.

Зазначимо, що Хідео Кодзіма є японським геймдизайнером, сценаристом, продюсером та керівником розробки відеоігор. Кодзіма має своєрідний авторський підхід до створення ігор, бо перед роботою в ігровій індустрії його захоплювала література та кінематограф, а пізніше він розглядав розробку ігор, як нову можливість для мистецтва.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що "20 днів у Маріуполі" вийде на Netflix.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ