Смартфон

Як захистити свій смартфон і персональні дані від ворога – поради кіберексперта

Shutterstock

Прості, але дуже ефективні методи захисту

В Україні триває повномасштабна війна. Сьогодні жителі нашої держави повинні думати про свою безпеку, у тому числі й кібербезпеку. Як захистити свій смартфон від зламу під час війни – розповів фахівець у галузі кібербезпеки Андрій Баранович, передає "Дивогляд".

Експерт виділив кілька простих порад, які допоможуть українцям гарантувати собі безпеку у кіберпросторі під час війни і навіть після бойових дій.

Андрій Баранович радить повністю оновити свій смартфон. Якщо у вас не нова модель і девайс не оновлюється, то рекомендується замінити його на більш простий.

Не завантажуйте сторонні мобільні додатки, які можуть нести загрозу смартфону. Обмежтеся лише найбільш необхідними – Signal, Twitter, Messenger та інші.

Для захисту своїх даних не рекомендується використовувати біометрію. Краще встановіть пароль з обмеженою кількістю спроб.

На всіх акаунтах у різних соцмережах активуйте двохфакторну аутентифікацію. Не реагуйте на підозрілі посилання та email-розсилки, оскільки їх може надсилати ворог з метою захоплення ваших персональних даних.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як військовим безпечно користуватися телефоном та інтернетом.

Дивіться також відео 5 каналу: "СИТУАЦІЯ ВКРАЙ ГОСТРА" – Зеленський про Бахмут і Вугледар

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ