Христина Соловій

Пісні Христини Соловій помітили на російських платформах – реакція співачки (відео)

soloviyka / Instagram

"Крадії крадуть"

Відома українська виконавиця Христина Соловій роз'яснила обставини, за яких її музичні твори з'явилися на музичних сервісах росії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Вона стверджує, що ніколи не надавала дозволу на розміщення своїх пісень на цих платформах. Христина Соловій уточнила, що на рф доступні тільки нелегальні копії її робіт, з яких вона не отримує прибутку.

"Жоден з моїх треків не розміщений на російських платформах офіційно. Усі доступні композиції – піратські публікації, на поширення яких я не давала згоди та з яких я не отримую жодного прибутку. Як ми вже бачили за "Лєдовим шоу" – це, на жаль, не те, чому варто дивуватися. Крадії крадуть", – сказала вона.

Виконавиця також згадала про пісню "Зима", створену спільно з Олегом Скрипкою, зазначивши, що не володіє правами на цей твір, тому вся відповідальність за її розповсюдження та публікацію на музичних ресурсах лежить виключно на ньому. Це пояснення Христини Соловій виявилося відповіддю на нещодавні повідомлення в інтернеті про доступність її музики на російських сервісах та можливість отримання нею доходу від цього.

Раніше "Дивогляд" писав, що Христина Соловій уперше розповіла, як покинула Жадана заради іншого.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ