Євробачення-2024

Ізраїль серед перших: букмекери оновили список лідерів Євробачення-2024

Eurovision World

Україна не поступилася своїм місцем

Букмекери оновили прогнози щодо ймовірних переможців цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення, передає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision World.

Відповідно до останніх оновлень Україна не поступилася своїм місцем. З вірогідністю 18% на перемогу наша країна утримує першу сходинку у загальному списку. Велика Британія здала другу позицію і перемістилася на четверту (5%). 

А на другому місці розмістилася італійська співачка Анджеліна Манго з піснею "La noia" (8%), на третю сходинку несподівано піднялася представниця Ізраїля – співачка Еден Голан з піснею "October rain" (6%). До речі, цю виконавицю вважають однією з головних конкуренток України на Євробаченні-2024.

Варто також відмітити, що раніше навколо Еден Голан розгорівся скандал через зв'язки з росією. Дівчина виросла в місті Кфар-Сава, але у віці шести років її родина перебралася в росію. Після 13 років проживання в москві, у 2022-му співачка знову опинилася в Ізраїлі.

У 2015 році Еден брала участь у російському відборі на дитяче Євробачення, у 2016-му виступала на фестивалі "Нова хвиля" в АР Крим, а у 2018-му дійшла до фіналу п'ятого сезону телешоу "Голос Діти".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що MELOVIN заявив про фальсифікацію у голосуванні за переможця Нацвідбору на "Євробачення-2024".

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ