"Секс і місто: І просто так"

Зірки культового серіалу "Секс і місто" прокоментували гучний скандал з Крісом Нотом

@CynthiaNixon / Twitter

Акторки не стали виправдовувати свого колегу

Головні героїні культового серіалу "Секс і місто" прокоментували скандал, у який потрапив їх колега Кріс Нот, повідомляє "Дивогляд".

Відомий американський актор Кріс Нот отримав звинувачення у зґвалтуванні двох жінок. Як повідомляється, перший випадок трапився ще у 2004 році, а другий – у 2015-му. Одна з жінок – 31-річна Лілі розповіла, що вона постраждала від домагань відомого актора у його квартирі в Нью-Йорку. За словами жінки, туди чоловік запросив її після ресторану.

Незважаючи на звинувачення, Кріс Нот повністю заперечує цю інформацію та запевняє, що контакт з обома жінками відбувався за взаємною згодою.

Популярні акторки Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон та Крістін Девіс не залишилися поза цим гучним секс-скандалом та привселюдно прокоментували його.

Колега Кріса Нотта, Синтія Ніксон, опублікувала у своєму Twitter'і допис – спільне повідомлення, у якому акторки разом підтримали жінок, які у своєму житті стикалися з сексуальними домаганнями та страждали від них.

"Ми глибоко засмучені звинуваченнями на адресу Кріса Нота. Ми підтримуємо жінок, які виступили та поділилися своїм болючим досвідом. Ми знаємо, що це було дуже важко зробити, і ми дякуємо їм за це", – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, раніше "дивогляд" повідомляв, що Кріс Нот розповів, чому його персонаж помер у продовженні серіалу "Секс і місто".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ