Кріс Нот

"Життя триває": Кріс Нот розповів, чому його персонаж помер у продовженні серіалу "Секс і місто"

chrisnothofficial / Instagram

Виявилося, що актор не хотів брати участь у зйомках

Кріс Нот, який грає у серіалі "І просто так", пояснив, чому його персонаж помер у першій серії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vogue.

Нещодавно відбулася прем'єра 2-ох серій серіалу за назвою "І просто так", який є продовженням відомого проєкту "Секс і місто". Там показали, як один із важливих персонажів Містер Біг у виконанні Кріса Нота помер.

Актор вирішив розповісти, чому автори так вчинили з його героєм. Виявилося, що Нот не хотів брати участь у зйомках, бо вважав, що "герої пройшли повне коло та завершили з тим, що хотіли сказати".

"Так, я спочатку відмовлявся брати участь у цьому. Продюсер серіалу змусив мене передумати. Він запевнив, що не буде повторень і переконав, що не станеться того, чого я боявся. Він сказав, що зараз усе буде інакше"

Актора не хотів повторюватися щодо одних і тих ж проблем, продемонстрованих у серіалі.

"На щастя, люди, які брали участь у продовженні, були дуже сприйнятливими до моїх побоювань, і коли я зрозумів, що вони дійсно мали намір перенести історію в цей час, а не повторювати минуле, я відразу сказав "так"

На думку Норта, смерть його персонажа допоможе подіям серіалу розвинутися у правильному руслі, а також він згадав про вірусність відносин Керрі та Містера Біга.

"Вони охопили все, зокрема й те, що він залишив її на сходах церкви. Зрештою, сімейне щастя та комфорт можуть довести вас до драматичної точки. Саме життя безладне, це злети та падіння. Смерть трапляється. Але життя триває"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про серіальні новинки грудня, серед яких був серіал "І просто так" та інші цікаві проєкти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ