Євробачення

В Україні розпочався Національний відбір на Євробачення-2022

Shutterstock

В ході відбору претендентам необхідно буде пройти два етапи

В Україні стартував Національний відбір учасника на музичний конкурс Євробачення-2022. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Прийом заявок розпочався у вівторок, 14 грудня. За результатами відбору буде визначено музиканта або музичний гурт, який представить Україну на всесвітньовідомому конкурсі Євробачення у 2022 році. 

В ході відбору претендентам необхідно буде пройти два етапи: Всеукраїнський попередній відбір та фінал.

Перший етап розпочався 14 грудня і завершиться до 22 січня. Прийом заявок триватиме до 10 січня. Щоб взяти участь у відборі необхідно пройти спеціальне анкетування. Остаточний список претендентів на участь у Євробаченні-2022 оголосять 24 січня. 

Другий етап – фінал – розпочнеться у лютому 2022 року. Його транслюватимуть у прямому ефірі, тож усі бажаючі матимуть змогу простежити за ходом подій. Переможця визначатимуть члени журі та глядачі. 

"Це хвилююча мить для всього Суспільного, бо вперше з 2015 року ми проводимо Нацвідбір Євробачення самостійно та ексклюзивно будемо його транслювати", – розповів член правління Суспільного.

  • Головні умови Нацвідбору

Пісня для Євробачення-2022 не повинна була виконуватися публічно до 1 вересня 2021 року. Вона має бути "оригінальною та створеною без використання інших творів".

Тривалість композиції не повинна перевищувати 3 хв. Мова виконання  не має значення.

Нагадаємо, цього року перемогу у пісенному конкурсі здобула Італія в обличчі популярного гурту Maneskin. Враховуючи це, у 2022 році "Євробачення" відбудеться саме в їхній країні. 

Україну на конкурсі представляв гурт Go_A із піснею "Шум". Артисти посіли п'яте місце, заробивши 364 бали (97 – журі, 267 – глядачі).

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше