"Євробачення"

Як проголосувати на Євробаченні: інструкція

ebu.ch

Євробачення один за найпопулярніших пісенних конкурсів по всьому світу. За ним стежать люди у кожному куточку планети та вболівають за своїх фаворитів.

Глядачам випадає нагода особисто вирішити, хто стане переможцем, шляхом голосування. Однак, дана процедура вимагає дотримання важливих правил, про які розповідає "Дивогляд".

Як голосувати?

Одне з головних правил, про які варто пам’ятати - НЕ голосувати за представника своєї країни

Для того, щоб віддати свій голос іншому фавориту, глядачеві необхідно мати номер, з якого він зможе надіслати смс-повідомлення на номер 7577, або через мобільний додаток Eurovision Song Contest.

Коли голосувати?

Віддавати голос за фаворита необхідно у виділений для цього час. Зазвичай це відбувається після виконання останньої пісні упродовж 15 хвилин. 

Пам’ятайте, що голосувати можна не більше трьох разів.  

Етапи голосування

Глядачі мають лише 50% від загальної кількості голосів. Інші 50% належать членам журі, які голосують першими. Вони мають оціночну шкалу до 12 балів. Далі переможця визначають глядачі. 

Коли усі дані будуть отримані, ведучі оголосять країну та артиста, які отримали меншу кількість балів. Далі, за зростанням балів оголошуватимуть решту країн, а переможця залишать на кінець. 

Нагадаємо, цього року на конкурсі Євробачення Україну представляє гурт Go_A із піснею «Шум». У першому півфіналі українці показали феєричне шоу та увійшли у фінал, де змагатимуться за перемогу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ