Євробачення

"Набагато краще, ніж очікувалося": перші учасники Євробачення-2022 оприлюднили пісню для конкурсу

Shutterstock

Користувачі мережі вже поділилися своїм враженням від композиції

Пісенний конкурс "Євробачення" є одним з найпопулярніших по всьому світу. Прихильники з нетерпінням чекають на початок заходу та відстежують новини про учасників. Як повідомляє "Дивогляд", у мережу виклали пісню, яку представлять на конкурсі. 

Першою своїх представників оголосила Болгарія. На Євробачення-2022 із композицією Intention виступить рок-гурт Intelligent Music Project, лідером якого є чилієць Ронні Ромеро. 

Раніше члени колективу не брали участь у пісенному конкурсі, окрім барабанника Стояна Анкулова. У 2007 році він виступав від Болгарії разом із Єліцею Тодоровою. Дует зайняв п'яте місце, а у 2013 році дійшов до півфіналу. 

Користувачі мережі вже встигли прослухати пісню та оцінили її. Враження були різними:

  • "Це непогано. Це не прекрасно, але хороший початок. Успіху, Болгарія!";
  • "Ви дуже кльові. Музика дуже якісна, вокал стабільний у соліста";
  • "Це не той рок, який я зазвичай слухаю, але його приємно слухати. Таке відчуття, що йому не вистачає кульмінації чи потужного моменту, але я з нетерпінням чекаю, як вони презентують свою пісню в Турині";
  • "Це набагато краще, ніж очікувалося! Це, мабуть, не буде одним із моїх улюблених треків, але це однаково добре!";
  • "Респект Болгарії за рок. Добре, непогано, але, на жаль, не виділяються у своєму жанрі ні структурою пісні, ні манерою співати, ні якоюсь особливою харизмою. Приємна фонова пісня з рок-радіо";
  • "Я очікував, що буде гірше, але однаково розчарований. Я вважаю, що відправляти рок-групу після цьогорічної перемоги – не хороша ідея. Вони могли залишити їх на 2023 рік. У нас сильні та талановиті голоси. Треба було прислати жінку чи хлопця з більш сучасною піснею".

Нагадаємо, цього року перемогу у пісенному конкурсі здобула Італія в обличчі популярного гурту Maneskin. Враховуючи це, у 2022 році "Євробачення" відбудеться саме в їхній країні. 

Україну на конкурсі представляв гурт Go_A із піснею "Шум". Артисти посіли п'яте місце, заробивши 364 бали (97 – журі, 267 – глядачі).

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше