Інтервальне голодування

Інтервальне голодування збільшує ризик ранньої смерті – дослідження

alev-biz.livejournal.com

Інтервальне голодування стало звичкою багатьох людей, які намагаються схуднути

Однак, такий спосіб харчування може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям і ранньої смерті. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на American Heart Association's.

Китайські науковці провели дослідження, за результатами якого встановили, що голодування може спричинити появу серцево-судинних захворювань та передчасну смерть. Це стосується безпосередньо інтервального голодування 16 на 8, або 20 на 4, коли 8/4 години на день людина вживає їжу, а решту часу голодує.

Багато хто дотримується інтервального голодування з метою швидко позбутися зайвої ваги, однак, за словами науковців, наслідки після цього можуть бути дуже серйозними.

Експерти проаналізували дані понад 20 тис дорослих пацієнтів у США в рамках Національного дослідження здоров’я та харчування країни у 2003-2018 роках. Цю інформацію вони порівняли зі статусом смертності станом на грудень 2019 року.

"Ми виявили, що люди, які дотримувалися інтервального голодування, мали вищу смертність від серцево-судинних захворювань", – наголосив епідеміолог Віктор Чжун із Шанхайського університету Цзяо Тонг.

Так, пацієнти, які обмежували своє денне харчування до 8 годин і менше, мали на 91% вищий ризик ранньої смерті через серцево-судинні захворювання.

Для людей із наявними серцево-судинними захворюваннями обмеження у часі на харчування від 10 годин на день на 66% збільшували ризик смерті від серцевих захворювань або інсульту.

Для онкохворих пацієнтів споживання їжі впродовж 16 годин і більше спричиняло зниження ризику смерті від раку.

"Хоч дослідження і виявило зв’язок між голодуванням та захворюваннями серця, це не означає, що обмеження в їжі може спричинити серцево-судинну смерть", – пояснює Чжун.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи допомагає схуднути інтервальне голодування.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ